MENU
Logo Made in Germany Iran Rail Expo 2017

ProCom Professional Communication

شماره غرفه: 20

www.procomgmbh.de
info@procomgmbh.de

درباره ما

معرفی شرکت نارفوم کار :

شرکت نارفوم کار به عنوان نماینده انحصاری شرکت پروکامجهت تأمین اقلام ایمنی و پیجینگ و اینترکام در پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع ریلی مانند : مترو ، راه آهن و... در ایران فعالیت می نماید.

شرکت پروکامبه عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات پیجینگ ، اینترکام و... در کشور آلمان می باشد که محصولات این شرکت برای صنایع ذیل کاربرد دارد :

 • صنایع ریلی
 • فرودگاه ها
 • نفت و گاز و پیتروشیمی
 • معادن

شرکت پروکامبا رویکرد نو آورانه و تخصصی در صنعت پیجینگ و اینترکام دارای گواهینامه ISO 9001 برای مدیریت کیفیت  در تولید تجهیزات پیجینگ و اینترکام می باشد.

همچنین شرکت پروکامتجهیزات خود را جهت استفاده در تونل های شهری و صنعتی به صورت ویژه توسعه داده است که درتمام خطوط راه آهن و متروی کشور چین از این تجهیزات استفاده گردیده است.

با توجه به ساخت تجهیزات با کیفیت بالای شرکت  پروکاماین اطمینان را به شما می دهد که در هر شرایطی که نیاز مند اعلان عمومی و یا ارسال پیغام اضطراری در سایت باشد فارغ از نویز محیطی شرکت پروکامبهترین راه حل ها را با استفاده از تجهیزات پیشرفت خود برای شما فراهم خواهد می نماید.محصولات و خدمات

معرفی پنل ماژولار DVS-21 شرکت پروکامبرای صنایع مختلف با کارایی های گوناگون مانند : صنایع ریلی ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، حمل ونقل ... طراحی گردیده است .

دسترسی به وضوح بالای صدا به عنوان بزرگترین ویژگی سیستم های پیجینگ و اینترکام و همچنین افزایش ویژگی های سیستم و ارتباط با سیستم های دیگر توسط طراحی قوی سیستم DVS-21 شرکت پروکامکه به صورت ماژولار می باشد میسر می گردد.

این سیستم قابلیت استفاده به صورت Redundancy (دوگانگی) برای تمام کارت های ارتباطی را دارد که بالاترین سطح کنترلی و اطمینان را با قابلیت تعریف 100 سطح دسترسی تأمین می نماید.

 • سیستم اعلان عمومی
 • سیستم پیجینگ و اینترکام و PTT و رادیویی
 • سیستم اعلان هشدارهای عمومی به صورت اتوماتیک
 • تجهیزات ضد انفجار و ضد آب با قابلیت کارکرد در شرایط سخت کاری
 • سیستم های ترکیبی پیجینگ و اینترکام و...
 • مرکز کنترل ماژولار با قابلیت زمان بندی جهت اعلان پیام های متفاوت در زمان های مختلف .
 • سیستم های پیجینگ تحت شبکه و کنترل از طریق وب و PC
 • قابیلت انتقال سیگنال های ارتباطی بر بستر شبکه برای پیجینگ و سیستم SOS براساس تکنولوژی VOIP

سیستم DVS-21  دارای منبع تغذیه داخلی می باشد که وظیفه تأمین تغذیه رک اصلی و تجهیزات پیرامونی را بر عهده دارد که با استفاده از تکنولوژی استفاده شده نیازی به UPS در کنار سیستم DVS-21  نمی باشد که در صورت قطع برق از طریق باطری های پشتیبان قرارداده شده در رک سیستم DVS-21 تغذیه کل سیستم و تجهیزات سیستم  را فراهم می نماید.

سیستم DVS-21  می تواند تنها با دو ماژول سیستم اعلان عمومی تا 104 ایستگاه را پشتیبانی نمود و توان KW 6 خروجی برای بلندگوها سیستم فراهم نمود.

همچنین با توجه به ماژولار بودن این سیستم می توان توان خروجی را تا KW20 افزایش داد .

 معرفی مختصر سیستم DVS-21 :

معرفی مختصر سیستم DVS-21 :

سیستم DVS-21 دارای منبع تغذیه داخلی می باشد که وظیفه تأمین تغذیه رک اصلی و تجهیزات پیرامونی را بر عهده دارد که با استفاده از تکنولوژی استفاده شده نیازی به UPS در کنار سیستم DVS-21 نمی باشد که در صورت قطع برق از طریق باطری های پشتیبان قرارداده شده در رک سیستم DVS-21 تغذیه کل سیستم و تجهیزات سیستم را فراهم می نماید.

سیستم DVS-21 می تواند تنها با دو ماژول سیستم اعلان عمومی تا 104 ایستگاه را پشتیبانی نمود و توان KW 6 خروجی برای بلندگوها سیستم فراهم نمود.
همچنین با توجه به ماژولار بودن این سیستم می توان توان خروجی را تا KW20 افزایش داد .

www.dvs-21.de/products.php

معرفی دستگاه تحت شبکه تماس رومیزی مدل : CS-46

معرفی دستگاه تحت شبکه تماس رومیزی مدل : CS-46

دستگاه CS-46 جهت کنترل ایستگاه های کاری و ایجاد ارتباطات دو طرفه در سیستم های پیجینگ و اینترکام سیستم DVS-21 شرکت پروکام با استفاده از تکنولوژی IP طراحی و تولید گردیده است که می توان به برخی از کاربردهای این تجهیز به شرح ذیل اشاره نمود :

1) ارتباطات دوطرفه
2) ارتباطات گروهی
3) اعلان عمومی و یا اعلان خصوصی
4) گروه بندی و سطح بندی زون های مختلف
5) اتصال از طریق کابل Cate5 , Cate6
6) اپراتوری و استفاده آسان

www.dvs-21.de/products.php

سیستم SOS تحت شبکه شرکت پروکام :

سیستم SOS تحت شبکه شرکت پروکام :

شرکت پروکام با استفاده از بستر Ethernet و طراحی پیشرفته تجهیزات سیستم SOS و اعلان اضطراری جهت تونل ها و معادن تولید نموده است که جهت کمک به پرسنل در شرایط سخت کاری و یا پرسنل تعمییر و نگهداری برای گزارش موارد اضطراری و اورژانسی در سایت های مختلف کاربرد خواهد داشت .
با استفاده از تجهیزات شرکت پروکام پرسنل امکان ارتباطات گروهی و یا ارتباط با تکنسین و کارشناسان در داخل سایت و یا با استفاده از VOIP با خارج از سایت می توانند ارتباط برقرار نمایند.
ارتباط یا ایجاد پیغام اضطراری بر بسترهای مختلف مانند تلفن های همراه ، تلفن های شهری ، بیسم و یا شماره های اضطراری مانند پلیس ، اورژانس ،آتشنشانی تنها با اشاره یک دکمه از هر تجهیز ارتباطی شرکت پروکام امکان پذیر خواهد شد.

www.dvs-21.de/products.php

تماس ها

نشانی
ProCom Professional Communication
Alfredstr. 157
45131 Essen
Germany

تلفن: +49 201 8606700
فکس: +49 201 86067040

Dietmar Schöps
Director Business Development
تلفن: +49 157 54049030
dietmar.schoeps@procomgmbh.de

نماینده
Narfoam Kar Co.
No.27, 4th St., Ahmad Ghasir Ave.
Tehran
Iran

تلفن: +98 21 885278129
فکس: +98 21 885278412

info@narfoamkar.com
www.narfoamkar.comBusiness matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

سازمان دهنده شخصی شما

سازمان دهنده شخصی شما

چاپ فهرست  |  ذخیره به صورت PDF
این سازمان دهنده شخصی شما برای مدیریت ارتباطات شما با عرضه کنندگان آلمانی است.