MENU
Logo Made in Germany Iran Rail Expo 2017

WAGEMANN-Systems GmbH

شماره غرفه: 47

www.wagemann.de
info@wagemann.de

درباره ما

از سال 1997 نام Wagemann به یک ضرب المثل برای تحقق حرفه ای عرضه و زباله راه حل های جهانی برای ارائه دهندگان حمل و نقل راه آهن بوده است. مهم نیست که ثابت یا تلفن همراه، ماشین آلات تمیز کردن داخلی، دارندگان رسانه یا ایدز شبانه روزی، تمام لوازم ما توسط راه آهن سازمان آلمان تایید شده است. که همچنین به توسعه خود ما WaVa (Wagemann VAKUUM) است که می تواند در حمل و نقل و یا در یک مکان ثابت استفاده می شود.
بنابراین Wagemann ترکیب کاملی از سال های بسیاری از تجربه و تخصص در مشاوره و مهندسی برای سازمان های بین المللی، خصوصی و دولتی حمل و نقل، فروشندگان سیستم و تولید کنندگان قطار، و همچنین اپراتورها از زیرساخت ها و انبارهای فراهم می کند.
یکی از نقاط قوت خاص از Wagemann این است که ما در اختیار ساخت و ساز و شرایط مربوط به محل انبارهای راه آهن و نقاط خدمات با بیشترین انعطاف پذیری در برنامه ریزی و اجرای ما است.محصولات و خدمات

مسلح با سالها تجربه، Wagemann توسعه لوازم سراسر جهان برای عرضه و دفع زباله، تمیز کردن فضای داخلی (IRA) و دارندگان رسانه. لوازم پیوسته طراحی شده است که مدولار و نظارت از راه دور می تواند اضافه شود. راه حل های ما را قادر می سازد هر دو استفاده ثابت و تلفن همراه است. انطباق با مقررات مربوط به آلمان راه آهن سازمان و معادل آن نهادهای نظارتی ملی و بین المللی یک ماده البته است.

Keyfacts مورد WaVa (Wagemann خلاء) ماژول

  • خود کفا و قابل اجرا.
  • قابل تنظیم است.
  • کاربر پسند، سیستم کم تعمیر و نگهداری.
  • می توان در وسایل نقلیه حامل معمولی و تریلر نصب شده است.
  • طیف گسترده ای از انواع دیسک های موجود، همچنین با ژنراتور "فوق العاده آرام".
  • زباله مخازن آب در طیف وسیعی از اندازه های مختلف، با اختیاری فیلتر کربن فعال.
  • تخلیه ساده از مخزن GFK با کمک معکوس چرخش است.
  • بالابرها تشکر سازگار به جیب می آفریند عملی است.
راه حل های موبایل

راه حل های موبایل

راه حل های تلفن همراه ما ارائه می دهد گزینه برای استفاده روزمره، می توان آن را بر روی یک کامیون پلت فرم های برقی نصب شده است. قدرت را می توان از کامیون بستر های نرم افزاری الکتریکی با استفاده از یک باتری و یا هیدرولیک عرضه می شود. این سیستم به طراحی و ساخته شده برای طیف گسترده ای از کامیون بستر های نرم افزاری برق شده است. مخازن GFK در دسترس است با ظرفیت بارگیری از 1000 به 3000 لیتر می باشد. برای استفاده در فصل زمستان است گزینه پوشش عایق وجود دارد.

www.wagemann.de/en/products/mobile-units/wava-module

راه حل ثابت

راه حل ثابت

سیستم های کابینه و T-Systems یک کاربر پسند، که این اطمینان جدایی دقیق از آب آشامیدنی از مکش فاضلاب فراهم می کند. در انطباق با الزامات محلی، تمام یا برخی از واحدها با یک سیستم خلاء که حذف فاضلاب از قطار مجهز شده است. امکانات و تجهیزات با پمپ و کنترل چند واحد های ماهواره ای هدایت و عرضه آنها را با عمل خلاء. صهردرس، کنتور و سیستم دسترسی را می توان یکپارچه به عنوان مورد نیاز است.

www.wagemann.de/en/products/stationary-units

تخلیه فاضلاب و سیستم های انهدامی

تخلیه فاضلاب و سیستم های انهدامی

کابینه ما و یا راه حل های T-سیستم را می توان یا به عنوان یک تک نقطه، و یا به عنوان یک واحد کنترل با واحد های ماهواره ای نصب شده است. Wagemann sytsems با بیش از 120 واحد در اروپا نصب شده است. کنترل از کابینه و یا T-سیستم مربوط به یکی دیگر از طریق سیستم متمرکز. در واحد Wagemann عرضه آب آشامیدنی و مکش آب زباله بشدت از هم جدا.

www.wagemann.de/en/products/stationary-units/outdoor

اخبار و نوآوری ها

پروژه کلید 

پروژه کلید

در دسامبر 2016 یک نقطه خدمات برای Niederrheinnetz به یک اپراتور خصوصی (EVU) در Emmerich تحویل داده شد. همراه با شرکای، Wagemann-سیستم Gmbh کل سیستم IRA به عنوان یک کلید پروژه ایجاد شده است. دو T-سیستم با یک پمپ های سانتریفوژ یکپارچه در هر نقطه خدمات، نصب شد. پمپ، بورگر، سعی و آزمایش به عنوان پمپ های سانتریفوژ استفاده شد. کل مهندسی عمران، ساخت و ساز خط لوله، الکترونیک و سیستم های عرضه و دفع قطار به یکی زیادی ترکیب شده و ساخته شده در یک مسئولیت شد.

با انجام این کار، مشتری تنها یک نفر ارتباط و یک نفر مسئول بود. این رویکرد رابط کاربری را برای مشتری به حداقل برسد و به طور قابل توجهی کاهش می یابد فرایند تنظیم. همچنین برای این دلیل، نقطه خدمات در Niederrhein در مدت زمان بسیار کوتاه ساخته شده است.Wagemann-سیستم Gmbh

Wagemann-سیستم Gmbh از برلین شده است طراحی و ساخت کارخانه عرضه و دفع برای خطوط راه آهن از سال 1997. Wagemann-سیستم Gmbh ایجاد سیستم های محیط داخلی و خارجی با استفاده از منبع و دفع کابینت ثابت، ماژول T و کابینت رسانه ها.

تماس ها

نشانی
WAGEMANN-Systems GmbH
Dachsberg 8
14193 Berlin
Germany

تلفن: +49 30 28852773
فکس: +49 30 28851397

Klaus Jacobs
CSO
تلفن: +49 151 46137012
kj@wagemann.de


Business matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

سازمان دهنده شخصی شما

سازمان دهنده شخصی شما

چاپ فهرست  |  ذخیره به صورت PDF
این سازمان دهنده شخصی شما برای مدیریت ارتباطات شما با عرضه کنندگان آلمانی است.