MENU
Logo Made in Germany Iran Rail Expo 2018
بازگشت به تماس ها

iXPOS

خدمات مربوط به شرکت‌های خارجی علاقه‌مند به بازار آلمان

iXPOS - پورتال کسب و کار آلمان، پلت‌فرم ارتباطات است که تمام درخواست‌های مربوط به آلمان را به کانال‌های صحیح هدایت می‌کند. هدف ما این است که آلمان و بازار داخلی آن را برای شرکت‌های خارجی که به آلمان به عنوان مکانی برای کسب و کارشان علاقه‌مند هستند، شفاف‌تر سازیم.

این وب‌سایت توسط وزارت امور اقتصادی و انرژی فدرال راه‌اندازی شده و به‌طور منظم به روز می‌شود و توسعه می‌یابد. در اینجا می‌توانید اطلاعات عملی و لینک‌های صنعت مربوطه را در آلمان پیدا کنید. همچنین از طریق iXPOS می‌توانید به بسیاری از مؤسسات دولتی، انجمن‌ها، اتاق‌های صنعت و تجارت، سفارتخانه‌ها و سازمان‌های بین‌المللی که با آلمان تعامل دارند، دسترسی داشته باشید.

iXPOS اطلاعات مفیدی را در زمینه‌های زیر در مورد آلمان ارائه می‌دهد: بازار آلمان، ورود به بازار، بخش‌های تجاری، ارتباطات و شبکه‌ها، بازار خدمات اتحادیه اروپا. شرکت‌های علاقه‌مند می‌توانند پاسخ به سؤالاتی مانند چگونگی پیدا کردن ارتباطات تجاری در آلمان یا مقررات واردات یا مقررات مالیاتی که در مورد محصولاتشان اعمال می‌شود را مشاهده کنند. شرکت‌ها می‌توانند تنها با چند کلیک اطلاعات قابل اطمینان در زمینه تمام موضوعات مورد علاقه مربوط به آلمان به‌دست آورند.

iXPOS از شما دعوت می‌کند تا به انجمن کسب و کار تعاملی آن بپیوندد و از ویژگی‌هایی مانند ایجاد پروفایل، پیدا کردن ارتباطات کسب و کار، طرح سؤالات مربوط به کسب و کار خود و همچنین برقراری ارتباط و تعامل با همه اعضای این انجمن بهره‌مند شوید.

سازمان دهنده شخصی شما

سازمان دهنده شخصی شما

چاپ فهرست  |  ذخیره به صورت PDF
Bayerische Kabelwerke AG
شماره غرفه: G.P18
G. Zwiehoff GmbH
شماره غرفه: G.P7