MENU
Logo Made in Germany Iran Rail Expo 2017

نرم افزار جديد اتوماسيون RDDS.NG براي سيستم هاي تست

شرکت RENK سیستم اتوماسیون جدید و کاملا انعطاف پذیری را برای کنترل بستر آزمون فراهم کرده است. این سیستم، راحتی کاربری فوق¬العاده¬ای را در کنترل دینامیکی بستر آزمون، مونیتورینگ، نمایش و ذخیره اطلاعات آزمون به کاربر ارائه می¬دهد.

براساس پلتفورم باز و صنعتی شناخته شده¬ی TwinCAT®، سفارشی سازی سیستم اتوماسیون RENK برای کاربردهای متفاوت بسیار ساده است. طراحی ماژولار و انعطاف پذیر این مجموعه، امکان بروز رسانی سیستم¬های فعلی تست با حداقل هزینه و حتی ارتباط آنها با سیستم¬های دیگر را نیز می¬دهد.

رابط گرافیکی جدید RDDS، امکان ویرایش کنترل¬ها، نمایش وضعیت ماشین، پردازش سیگنال و تولید رویه¬های مختلف تست را با بهره¬گیری از ساختار بانک داده و بصورت Client-Server می¬دهد. یک سیستم پیچیده مدیریت تست، که به سادگی با استفاده از آن می¬توانید آزمون را مدل کرده، راه اندازی کنید، اطلاعات را ذخیره کنید و گزارش آزمون تهیه کنید.

به صورت کلی، به دلیل راحتی کاربری فوق العاده این سیستم، شرکای تجاری ما به جای صرف بیهوده¬ی زمان خود جهت مهیا کردن بستر تست، بیشتر وقت خود را صرف انجام تست می¬کنند. همچنین، سیستم اتوماسیون RDDS.NG، واسطی جهت ارتباط با VECTOR CANoe®, National Instruments LabView, Mathworks and Matlab/Simulink را نیز فراهم می¬نماید.

www.renk-testsystem.eu/download.php?File=L2RhdGEvd3d...

Exhibitor: RENK Test System GmbH

سازمان دهنده شخصی شما

سازمان دهنده شخصی شما

چاپ فهرست  |  ذخیره به صورت PDF
این سازمان دهنده شخصی شما برای مدیریت ارتباطات شما با عرضه کنندگان آلمانی است.